• VEREJNÝ KONCERT

• ZUŠ Ľ. Fullu Vás pozýva na VEREJNÝ KONCERT venovaný úcte k starším. Dňa 13.10.2015 o 16.30hod. v Galérii Ľudovíta Fullu.

• Divadelný súbor FIREBALL zažiaril v Brezne

• September je v Brezne  neodmysliteľne spätý s jediným divadelným festivalom na Slovensku, ktorý nesie názov Divadelná chalúpka. Počas štyroch dní  od 16-19.septembra Brezno a okolité obce ožívajú divadelnými predstaveniami, ktoré hosťujú špičkové profesionálne a neprofesionálne súbory zo Slovenska a zahraničia. Divadelné dosky Brezna  privítali už mnohé známe osobnosti nášho kultúrneho života: B. Turzonovovú, S. Valentovú, M. Gaišberga, Z. Kronerovú, K. Magálovú a mnoho ďalších  umelcov. Na inšpiratívny 11.ročník festivalu s medzinárodnou účasťou bol pozvaný aj divadelný súbor FIREBALL zo  ZUŠ Ľudovíta Fullu ,ktorý festival v kultúrnom dome otváral. Mladí herci odohrali náročné divadelné predstavenie KAPSĽA ,ktoré diváka zaviedlo na koniec 2. svetovej vojny. Režijne zvolený tempo rytmus, udržiavaný presvedčivými ,disciplinovanými výkonmi detských stvárňovateľov  postáv, umocnený zvukovými efektmi, viedol diváka celým predstavením a umožňoval mu  prijímať dej. Divadelné predstavenie nezostalo bez odozvy. Na záver  vďační diváci oceňovali divadelný súbor FIREBALL búrlivým potleskom. KAPSĽU videlo v Brezne a Slovenskej Lupči  1200 divákov.

• Sestry Kelčíkové opäť úspešné na Majstrovstvách Európy

• Tak ako minulý rok, aj tento rok si dievčatá z tanečného odboru Základnej umeleckej školy Ľudovíta Fullu  (Rebeka Kelčíková a Sára Kelčíková) vytancovali postup na Majstrovstvá Európy vo výrazovom tanci, ktoré sa konali v dňoch 25. – 28. 6. 2015 v krásnom prostredí jazerného mesta Balatonfüred v Maďarsku. Dievčatá spolu s p. uč. Mgr. L. Vajdovou tu hrdo zastupovali tanečný odbor.

• Materská škôlka RIADOK

• Prvé prázdninové dni žiaci z výtvarného odboru, Katarína Hadačová, Karin Dittrychová, Neda Aboralebi, Matej Haríň, Paulína Šebeková z triedy Jany Hradilovej trávili dni v Materskej škôlke Riadok. Vytvorili nádherný a farebný vstup do školky, kde sa inšpirovali výtvarnými motívmi detí, ktoré navštevujú výtvarný odbor  tejto škôlky. Vytvorili si svoj vlastný návrh, Rozprávkovú cestičku, z ktorej máme radosť nielen my, ale hlavne deti, pani učiteľky a rodičia tejto škôlky. Vďaka pani riaditeľke Ľubke Hrnčiarovej, ktorá nám zabezpečila farby, sme mohli náš zámer zrealizovať.

• Koncert PoPulárnej hudby

• ZUŠ Ľ. Fullu pozýva na koncert PoPulárnej hudby.
            Účinkuje kapela BLUE LINK, hosť: kapela GOOD FOOD z Martina
            AMFITEÁTER ZUŠ Ľ. FULLU Obvodová 23 (Satelity)
            25.6.2015 o 17.00h

• Organový recitál LAURY NIŽŇANSKEJ

• ZUŠ Ľ. Fullu Vás pozýva na organový recitál LAURY NIŽŇANSKEJ, dňa 12. júna 2015 o 19:00hod. v Jezuitskom kostole Povýšenia sv. Kríža.
            Spoluúčinkuje: Natália Štupáková - flauta

• Talentové skúšky 15. jún 2015

• Talentové skúšky do prvého ročníka ZUŠ Ľ. Fullu v Ružomberku budú prebiehať dňa 15.6.2015 od 13.30-17.30 hod. nasledovne:

Hudobný odbor: Nám. A. Hlinku 14

Výtvarný odbor: Obvodová cesta 23

Tanečný odbor: Obvodová cesta 23

Literárno-dramatický odbor: Obdovodá cesta 23

• Jarmoček

• Základná umelecká škola Ľ. Fullu, SZUŠ Ľudového tanca a hudby a Ružomberské školy Vás pozývajú na Jarmoček.
            Dňa 5. júna 2015 od 9:00 MADAČOVA ULICA

• Rodinný koncert

• Základná umelecká škola Ľ. Fullu Vás pozýva na RODINNÝ KONCERT.
            Dňa 2. júna 2015 o 17:00 hod v Synagóge Ružomberok.

• Rajecká hudobná jar 2015

• Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy v Rajci v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, Mestom Rajec a Hudobným centrom v Bratislave usporiadalo dňa 14. mája 2015 už 6. ročník interpelačnej súťaže Rajecká hudobná jar.

• Výstava Fullova Paleta

• ZUŠ Ľ. Fullu Vás pozýva na výstavu Fullova Paleta na tému MAMA

Výstava potrvá do konca mája denne od 9:00 do 17:00 hod. v sieni slávy KDAH

• Celoslovenská súťažná prehliadka v hre na saxofóne

• Základná umelecká škola Jána Melkoviča v Starej Ľubovni otvára svoje brány  koncom apríla už šiesty krát pre mladých saxofonistov z celého Slovenska. Saxofonisti tu majú možnosť ukázať svoju celoročnú prácu na Celoslovenskej súťažnej prehliadke v sólovej a komornej hre na saxofóne.

• HELENKA

• ZUŠ Ľ. Fullu a Divadelný súbor Fireball Vás pozývajú na tragikomédiu HELENKA pod režisérskou taktovkou Anny Mišurovej.
            11. mája 2015 o 10:00h
            11. mája 2015 o 17:00h